Apie mus

 

Atsisiųsti leidinį.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UAB „Inservis“ – įmonė, teikianti pastatų ūkio valdymo, inžinerinių sistemų priežiūros, daugiabučių administravimo, audito ir gedimų šalinimo, patalpų oro kokybės tyrimų, įrengimo ir remonto, valymo, teritorijų priežiūros bei kitas pastatų priežiūros paslaugas. Bendrovė kartu su susijusiomis įmonėmis: UAB „Priemiestis“ ir UAB „Jurita“, sudaro „Inservis“ įmonių grupę, kuri administruoja apie 540 daugiabučių namų, per 13 000 butų. Bendras prižiūrimas plotas – virš 2 mln. kvadratinių metrų. „Inservis“ įmonė yra sertifikuota ir atitinka kokybės standartą ISO 9001, aplinkosaugos vadybos standartą ISO 14001 bei darbuotojų ir sveikatos vadybos standartą OHSAS 18001.

Nuo 2015 liepos mėn. UAB „Inservis“ tapo iniciatyvos „Baltoji banga“ nariu, remiančiu skaidrią ir atsakingą verslo praktiką – skaidrią darbo užmokesčio politiką, skaidrų dalyvavimą konkursuose (viešuosiuose pirkimuose)  ir mokesčių mokėjimą pagal LR numatytus įstatymus.

  Kas yra „Baltoji banga“?

Įmonė veiklą pradėjo 2004 metais kaip UAB „Invalda real estate“ skyrius, vėliau buvo performuota į savarankišką, plataus paslaugų spektro bendrovę. 2011 m. įmonei prisijungus prie „Inreal“ įmonių grupės ji buvo pervadinta į UAB „Inreal pastatų priežiūra“. 2013 m. atsiskyrusi nuo Inreal grupės – veikia kaip UAB „Inservis“. Šiandien „Inservis“ yra viena pajėgiausių savo srities bendrovių, galinti suteikti visas pastatų ūkio valdymo paslaugas nuo inžinerinių sistemų priežiūros iki patalpų ir teritorijų valymo ar aplinkos priežiūros. Savo veiklą bendrovė yra apdraudusi 1,5 mln. eurų civilinės atsakomybės draudimu.

Pagrindinis bendrovės biuras yra Vilniuje, tačiau „Inservis“ savo veiklą plėtoja ir kituose miestuose: Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje, Druskininkuose, Utenoje ir Marijampolėje.
„Inservis“ paslaugomis naudojasi tiek privataus, tiek komercinio ar valstybinio sektoriaus organizacijos. Bendrovė yra užmezgusi glaudžius partnerystės ryšius su savo srityse pirmaujančiomis Lietuvos ir tarptautinėmis kompanijomis. Partnerystė su patikimomis organizacijomis leidžia užtikrinti „Inservis“ teikiamų paslaugų kokybę ir savalaikiškumą.

UAB „Inservis“ nuolat tobulina darbo, aptarnavimo ir suteikiamų paslaugų kokybę, plečia paslaugų spektrą lanksčiai prisitaikydama prie rinkos pokyčių.

Kodėl mes?  

Patogu:

  • suformuotos patogaus bendradarbiavimo schemos;

  • kompleksinės paslaugos: bendradarbiaudami su vienu išoriniu paslaugų teikėju sutaupote ne tik laiko, bet ir pinigų.

Modernu ir patikima:

  • racionalios inovacijos, nes esame suformavę įvairiapusę komandą:

    • šiuolaikiškų paslaugų bei sprendimų verslui kūrimo, diegimo bei teikimo patirtį turinti įmonės administracija;
    • ilgalaikę darbo pagal savo specializacijas patirtį turintis techninis personalas.

Sukurta būtent Jums:

  • lankstumas formuojant konkretaus kliento poreikius atitinkančius paslaugų paketus ir bendradarbiavimo principus. Mes rekomenduojame paslaugas iš vienų rankų, renkatės Jūs.