Apie mus

UAB „Inservis“ – „Inservis“ grupės įmonė, nuo 2004 m. teikianti pastatų ūkio valdymo, inžinerinių sistemų priežiūros, daugiabučių administravimo, techninio audito ir gedimų šalinimo, patalpų oro kokybės tyrimų, valymo, teritorijų priežiūros bei kitas pastatų priežiūros paslaugas. „Inservis“ įmonių grupė veiklą vykdo Lietuvoje ir Latvijoje, bendras prižiūrimas plotas viršija 2,5 mln. kvadratinių metrų.

Įmonės vadybos sistema yra sertifikuota ir atitinka kokybės standartą ISO 9001, aplinkosaugos vadybos standartą ISO 14001 bei darbuotojų ir sveikatos vadybos standartą ISO 45001. Personalo kvalifikacija nuolat keliama, siekiant teikti geriausiai kliento poreikius atitinkančias paslaugas, partnerystė su patikimomis organizacijomis leidžia užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę ir savalaikiškumą. Visa tai leidžia ne tik plėsti paslaugų spektrą, bet ir lanksčiai prisitaikyti prie rinkos pokyčių.

Profesionalus ir nuolatinis dėmesys pastatui prailgina jo eksploatavimo laiką, išsaugo vertę, sumažina pastato atnaujinimui skirtas investicijas. Nepriekaištinga švara ir reprezentatyvi aplinka – tai Jūsų prestižas.

„Inservis“ yra iniciatyvos „Baltoji banga“ narys, remiantis skaidrią ir atsakingą verslo praktiką – skaidrią darbo užmokesčio politiką, skaidrų dalyvavimą konkursuose ir mokesčių mokėjimą pagal LR numatytus įstatymus.


Vizija
Profesionali pastatų priežiūros paslaugų lyderė Lietuvoje.
Misija
Profesionaliai padėti klientui, suformuoti jo poreikius ir juos patenkinti.
Vertybės
⦁ Profesionalumas. Esame profesionalai pastatų priežiūros paslaugų srityje, dirbantys pagal tarptautinius standartus. Didžiausias mūsų turtas – darbuotojų kvalifikacija, žinios ir patirtis.
⦁ Inovatyvumas. Esame atviri naujovėms, nes tikime, kad kūrybiškas naujų sprendimų taikymas yra vienas pagrindinių ilgalaikės vertės kūrimo įrankių.
⦁ Bendradarbiavimas. Pasitikėjimas ir pagarba – esminiai partnerystės su akcininkais, klientais ir darbuotojais principai. Siekiame veikti skaidriai ir tesėti visus duotus pažadus.
⦁ Lyderystė. Mums svarbus žmogaus vidinis poreikis kurti. Tikime, kad komandinis darbas ir siekis tobulėti sukuria amžinojo variklio galią.
Tvarios veiklos politika
Atsakingas Požiūris į klientą
Inovatyvūs, efektyvūs, turto vertę padedantys išsaugoti sprendimai. Skaidrumas, verslo etika ir kokybė.
Dėmesys darbuotojams
Optimalių sąlygų užtikrinimas ir motyvacija. Įmonės tradicijų ir kultūros puoselėjimas.
Plėtra ir vertybės
Mūsų turtas: darbuotojų kvalifikacija, žinios ir patirtis. Racionali geografinė plėtra. Lankstaus paslaugų paketo formavimas.
Atsakomybė aplinkai
Aplinką ir jos resursus tausojantys veiklos sprendimai. Protingas išteklių naudojimas.
Palikite žinutę
K.A.S Prisijunkite TASKER Prisijunkite Susisiekite